Úvodem

Vážení příchozí, vítejte na těchto stránkách, které se věnují jedné z mých zálib a tím je Geocaching. Původně tady měl být jen ověřovač souřadnic pro chystanou sérii keší, ale nakonec se mi to nějak vymklo z rukou, a tak je toho tady nakonec trochu víc. No a když už jsem to dělal, tak jsem provedl centralizaci již vzniklé "rádoby" série, jak já říkám Xichtérie. Původně měla každá z keší svoje webové rozhraní a tím i jejích správa byla složitější. Využil jsem tedy tohoto webu a vše to převedl takříkajíc pod jednu střechu, i když jen tu virtuální. Více se můžete dozvědět ve zbytku článku.

Na tyto stránky jsem tedy nakonec převedl všechny existující xichtovky, tedy Xichtovu mysterku, Sestru od Xichta a rovněž Bratra od Xichta. Až se to podaří, tak zde najdete i zbytek xichtovek, které jsou ještě v plánu. Nebojte, budou už jen dvě a tím to celé bude završeno.

Další věc, která se zde objevila, je virtuálka Virtual X, která měla rovněž svoje webové rozhraní pro možnost odeslání odpovědí.

Najdete zde i seznam mnou vytvořených keší a pár základních informací o nich, včetně odkazu na listing. Pokud má keš webové rozhraní, najdete u ní i patřičný odkaz. Některé mají i ověřovač (validátor) souřadnic. Ten je však přístupný jen přihlášeným uživatelům.

Přihlásit se může každý, je to velmi jednoduché a v mnoha ohledech i praktické. To poznáte hlavně při luštění a zadávání kódů, protože Váš nick bude již předvyplněn. Nemusíte se bát, nejde o žádnou registraci v pravém slova smyslu, i když odkaz v levém sloupci v oddíle "Přihlášení" se tak jmenuje. V tomto případě stačí zadat jen nick a heslo

Samozřejmě zdolávat místní mysterky jde i bez přihlášení, jen budete ochuzeni o některé funkce webu.